دوره استادی کاریمو آکادمی

بسته استادی کاریمو آکادمی

گروه کاریمو آکادمی یکی از گروه های فعال در زمینه آموزش تخصصی بازار سرمایه و بورس در کشور می باشد. کاریمو آکادمی از معدود گروه هایی می باشد که آموزش های خود را با استفاده از بستر و از طریق فضای مجازی به دست کاربران می رساند. اما بهترین محصولات این گروه کدام بسته ها می باشند و چرا؟!

پیشنهاد ما بسته استادی کاریمو آکادمی می باشد.

بسته استادی کاریمو آکادمی چیست؟!

بسته استادی کاریمو آکادمی مجموعه آموزشی شامل تمامی دوره های آموزشی گروه آموزشی کاریمو می باشد که در یک بسته جمع آوری شده. در بسته استادی کاریمو تمامی دوره های زیر آموزش داده می شوند:

 1. مقدماتی (۱و۲)
 2. تکنیکال مقدماتی (۱و۲)
 3. تکنیکال پیشرفته
 4. بنیادی مقدماتی (۱و۲)
 5. بنیادی پیشرفته
 6. مالی رفتاری
 7. مدیریت سرمایه و ریسک
 8. فیلتر نویسی
 9. امواج الیوت
 10. کانسلیم
 11. الگوهای هارمونیک و اندیکاتور ایچیموکو

همواره بر اساس نیاز و در جهت بهبود توانمندی تحلیل گران عزیز دوره هایی ترتیب داده می شود و به لیست بالا اضافه می شود تا روز به روز توانایی تحلیل کارآموزان عزیز بالاتر برود. فایل های آموزشی بسته استادی بر اساس محتوای آموزشی که تدریس می شود بصورت فایل های صوتی ، تصویری ، pdf ، اکسل و….. می باشد.

چرا بسته استادی کاریمو آکادمی؟!

در این قسمت بررسی می کنیم که چرا بسته استادی کاریمو آکادمی خوب است و چه مزیت هایی دارد.

 1. قیمت مناسب: قیمت بسته استادی کاریموآکادمی بسیار مناسب و پایین تر از بسته های آموزشی دیگر گروه های فعال در زمینه آموزش بورس می باشد و همچنین بخاطر جامع بودن این بسته قیمت آن با تخفیف ویژه ای نسبت بسته های مجزا در نظر گرفته می شود.
 2. آموزش در هر زمان و مکان: مجازی بودن آموزش های کاریمو آکادمی این قابلیت را برای کارآموزان فراهم کرده تا در هر لحظه و  هر مکانی تنها با یکبار اتصال به اینترنت و دانلود فایل آموزشی بتوانند از این فایل ها استفاده کنند در حالی که در کلاس های حضوری حتما باید در زمان مشخص و مکان مشخصی حضور داشت.
 3. جامع، با کیفیت، ساده : قطعا مهم ترین ویژگی یک بسته آموزشی کیفیت آن می باشد. اساتید گروه کاریمو آکادمی به دلیل تحصیلات تخصصی مرتبط با بازار های مالی و سالیان سال تجربه حضور در بازار سرمایه و کلاس های آموزشی توانایی بالایی در زمینه تحلیل و آموزش مطالب دارا می باشند. همچنین این بسته برای افراد مبتدی در نظر گرفته شده تا با طی این دوره های آموزشی به استادی برسند. تمامی مطالب و مفاهیم از پایه ای ترین موارد از صفر شروع می شود تا به ۱۰۰ برسد بنابراین متناسب برای تمامی افراد با انواع تحصیلات و اطلاعات می باشد.

مطالب مرتبطیک دیدگاه


 • مهدی ۲ مهر ۱۳۹۸

  با سلام
  بسته استادی رو چطور دریافت کنیم؟
  لینک دانلود نداره!

  پاسخ

فرم نظر ها


ارسال یک نظر