همه چیز درباره صورت جریان وجوه نقد


صورت جریان وجوه نقد برای کنرل و برنامه ریزی جریان های نقدی شرکت تهیه می شود و یکی از ۴ صورت مالی اساسی است که در تحلیل های بنیادی نیز کاربرد بسیاری دارند.

تاثیر شهادت حاج قاسم سلیمانی روی بازار بورس


بازار بورس به هیجانات مقطعی واکنش نشان می دهد اما در بلند مدت بازار به روند خود بر می گردد پس با هیجانات معامله نکنید.

آموزش فیلتر نویسی در بورس


فیلتر نویسی یکی از ابزار های کسب اطلاعات مهم و بروز در مدت زمان کوتاهی است که می تواند سیگنال های بسیار مهمی را به تحلیل گران بدهد.

کانسلیم چیست؟!


کانسلیم یک استراتژی معاملاتی موفق در بازار سهام می باشد که توسط ویلیام اونیل معرفی شده است. در این مطلب به شرح و آموزش این استراتژی می پردازیم.

صورت سود و زیان چیست؟!


در این مطلب در سری مطالب تحلیل بنیادی به توضیح و تشریح صورت مالی سود و زیان و سود و زیان جامع پرداختیم و با معرفی فرمول و ساختار آنها با روش های تهیه آنها نیز آشنا می شویم.

ترازنامه چیست؟! همه چیز درباره صورت وضعیت مالی


ترازنامه یکی از صورت های مالی مهم در تحلیل بنیادی است که اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار ما می گذارد و باید از آن استفاده کنیم.

خلاصه اخبار مهم بورسی ۱۹ آذر


شاخص کل با رشد ۱٫۰۸ صدم درصدی و افزایش ۳۶۴۲  واحدی  در ۳۳۹۴۳۴ واحد ایستاد همچنین شاخص هم وزن نیز با رشد۹۱٫ درصدی و افزایش ۹۴۳ واحدی در ۱۰۵۱۲۲ واحد ایستاد .

ارزش معاملات بورس ۲۷۰۸ میلیارد تومان  و ارزش معاملات خرد در بورس ۲۰۲۳ میلیارد تومان بود. همچنین ارزش معاملات فرابورس ۱۴۸۳میلیارد تومان بود و ارزش معاملات خرد فرابورس ۱۰۲۲میلیارد تومان بود.