هزینه کار گزاری در نوسان گیری را در نظر بگیرید

هزینه کار گزاری در نوسان گیری را در نظر بگیرید

در مطالب قبلی از عوامل مختلفی همچون ویژگی های نوسان گیر حرفه ای و تهیه سرمایه کافی برای نوسان گیری برایتان صحبت کردیم ٬در این قسمت می خواهیم در باره مطلب مهم هزینه کارگزاری برایتان صحبت کنیم.

اگر تصمیم گرفته اید تا یک معامله گر نوسان گیر باشید حتما موضوع هزینه کارگزاری را در نظر بگیرید. معامله گران زیادی را مشاهده می کنیم که بدون در نظر گرفتن کارمزد کارگزاری معامله می کنند و با درصد های خیلی پایین سه چهار درصدی از سهم خارج می شوند این در حالی است که کارمزد کارگزاری می تواند مبلغی بالاتر از سود کسب شده را به این معامله گر تحمیل نماید.

اگر از این دسته معامله گرانی هستید که حتی ممکن است در طول روز دو یه چند معامله انجام دهید بررسی هزینه کارمزد کارگزاری خیلی مهم است. حتما این مورد مهم را در نظر بگیرید تا در نهایت معامله هایتان با ضرر بسته نشود.

سعی کنید در انتخاب کار گزاری علاوه بر کارمزد هزینه کارگزاری عواملی مانند خدمات نرم افزاری٬ اپ موبایل برای خرید و فروش و یا سایتی کارآمد برای معامله گری را در نظر بگیرید. در لینک زیر که مربوط به یکی از کارگزاری های قدرتمند کشور می باشد هزینه معامله ها را مشاهده و بررسی نمایید.

بخش پشتیبانی کارگزاری مفید – نرخ کارمزد معاملات

 

مطالب مرتبط


ترتیبی که گروه دوره آموزشی برای خواندن مطالب سری نوسان گیری به شما پیشنهاد میکند:
۲ دیدگاه


 • مریم، دبیر،گرمسار ۳۱ تیر ۱۳۹۸

  اینجانب در تاریخ ۲/۲/۹۸ در دوره استادی ۱ اردیبهشت ثبت نام کردم و تا ۲۴ خرداد (اتمام دوره دوم تکنیکال )فایلها رو دریافت کردم ولی با قطع کانالهای تلگرامی با تلاشهای مکرر تا کنون نتوانستم تلگرامم رو باز کنم لطفا راهنمایی کنید از چه راه دیگه ای میتونم فایلها رو دریافت کنم آیا از طریق ایمیل برایتان مقدور هست

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی ۳۱ تیر ۱۳۹۸

   سلام لطفا فردا با دفتر تماس بگیرید تا راهنمایی کنم شما رو

   پاسخ

فرم نظر ها


ارسال یک نظر