شرکت پتروشیمی قائد بصیر آماده عرضه اولیه

عرضه اولیه

عرضه اولیه شرکت پتروشیمی

جلسه معارفه شرکت پتروشیمی قائد بصیر که با سرمایه ۳۳ میلیارد تومانی در فرابورس درج شده، امروز برگزار و آماده عرضه اولیه احتمالی ۱۰ درصدی سهام می شود.

در پی پذیرش پتروشیمی قائدبصیر در 19 شهریور و درج نماد در 24 مهر و ارایه اطلاعات و تکمیل مدارک، این شرکت آماده عرضه اولیه احتمالی 10 درصدی شده و قرار است صبح امروز با حضور مدیران شرکت جلسه ایی برای معرفی آخرین وضعیت مالی و عملیاتی برگزار شود.

بنابراین گزارش، “شبصیر” ۲۶ آذر سال ۷۶ در تهران توسط بنیاد ۱۵ خرداد تاسیس و ثبت و در یک مهر سال ۸۳ به بهره برداری رسیده و ۸۰ درصد از سهام آن به گروه توسعه انرژی تدبیر و ۲۰ درصد آن به بنیاد ۱۵ خرداد تعلق دارد.

مرکز اصلی این شرکت ۳۳ میلیارد تومانی که دارای 342 نیروی انسانی است،در تهران و کارخانه در کیلومتر 10 جاده گلپایگان-خمین واقع شده است. همچنین این شرکت در نظر دارد به منظور اجرای طرح توسعه جهت افزایش کیفیت و تنوع محصولات و کاهش زمان فرایندهای تولید، از محل آورده نقدی صاحبان سهام سرمایه را به میزان ۵۰ درصد افزایش دهد.

موضوع فعالیت شرکت تولید و فروش انواع محصولات پلیمری، شیمیایی و پتروشیمیایی، ایجاد شعب در داخل و خارج و اخذ نمایندگی های مجاز از داخل و خارج و واردات و صادرات هر نوع کالای مرتبط با موضوع فعالیت و به طور کلی تصدی به عملیات و معاملات مالی و تجاری مرتبط به تمام یا هر یک از موضوعات فعالیت است.

سود هر سهم این شرکت پتروشیمی در سال مالی منتهی به اسفند گذشته 944 ریال بوده که نسبت به سود سال مالی قبل (284 ریال) رشد 232 درصدی داشته است.

منبع خبر :بورس پرس

کاریمو آکادمی

برچسب ها:

عرضه اولیه

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران
افزودن نظر
 • رضا رحمانی 7 نوامبر 2018

  با سلام و احترام
  وقتی در عرضه اولیه بازه قیمتی مشخص می کنند ، زمان خرید ما باید چه قیمتی را وارد کنیم ؟
  مثلا برای شبصیر به ازای هر نفر تعداد 650 تا سهم در بازه قیمتی 800 تا 850 تومان عرضه شد ، زمانی که من مراجعه کردم با خط قرمز نوشته بود مداخله ناظر ولی میشد ثبت سفارش داد اما من نمیدونستم تو بازه قیمتی بالا دقیقا باید چه قیمتی رو واسه سفارش وارد کنم
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
  سپاس

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 9 نوامبر 2018

   سلام و عرض ادب.
   اصولا در عرضه اولیه ها بیشتر خریدارن بالاترین قیمت ممکن رو ثبت سفارش میکنند و اگه مبلغ پایین تر بزنید ممکنه سهمی به شما تعلق نگیره

   پاسخ
  • کاریمو آکادمی 9 نوامبر 2018

   سلام و عرض ادب.
   اصولا در عرضه اولیه ها بیشتر خریدارن بالاترین قیمت ممکن رو ثبت سفارش میکنند و اگه مبلغ پایین ت بزنید ممکنه سهمی به شما تعلق نگیره

   پاسخ
 • مرجان محمودی 3 نوامبر 2018

  سلام این سهمی که معرفی کردید هر سهم چه قیمتی داره مجددا از سایتتون تشکر میکنم

  پاسخ

question