درباره ما

رســـــالت گـــروه کـــــاریمو آکادمی تــولید محتــــوای آمــــــوزشی و انتشـار در بستر اینترنت می باشد تا امکان آموزش و یادگیری برای هر ایرانی در هرنقطه از این خاک پرافتخار و هر زمانی در طول شبانه روز میسر گردد.

ارزش های ما

رسالت گروه کاریمو آکادمی تــولید محتوای آموزشی و انتشـار در بستر اینترنت می باشد تا امکان آموزش و یادگیری برای هر ایرانی در هرنقطه از این خاک پرافتخار و هر زمانی در طول شبانه روز میسر گردد. ما در کاریمو آکادمی تلاش میکنیم با به روز کردن و پیشرفت روز افزون وبسایت و اپلیکیشن بستری فراهم کنیم که امکان آموزش برای همه مردم ایران در هر شهر و روستا و صرفا با اینترنت و یک موبایل یا کامپیوتر فراهم شود. ما در کاریمو آکادمی سعی میکنیم به نوبه خود گامی هرچند کوچک در زمینه فرهنگ سازی سرمایه گذاری درست در بورس برداریم. فرهنگ سرمایه گذاری کردن در بخشی مولد مانند بورس و نه خرید ارز و کالاهای اساسی که ضربه سنگینی به اقتصاد و معیشت مردم کشور وارد می کند. هدف نهایی ما در کاریمو آکادمی بهبود مستمر ابزار ومحتوای آموزشی می باشد و ارئه سیگنال های خرید و فروش به هیچ عنوان در سیاست های آموزشی ما جایگاهی ندارد. تمام تلاش ما در این جهت است که بتوانیم کارآموزان خود را آماده کنیم تا بر اساس توانایی های خودشان اقدام به خرید و فروش نمایند و نه بر اساس سیگنال های دیگران.

تا حالا چه کارهایی انجام داده ایم.

کاریمو آکادمی با عنوان ثبتی همای شهر یاران به شماره ثبت ۱۶۱۳۱ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ در زمینه بازار یابی آغازنمود و سپس در سال ۱۳۹۶ با نام کاریمو آکادمی شروع به بازار یابی بسته های آموزشی کرد. کاریمو آکادمی در این سال ها افتخار آموزش تعداد زیادی از افراد برای ورود درست به بورس را داشته است. وب سایت و اپلیکیشن کاریمو آکادمی که حاصل ساعت ها برنامه نویسی و تحقیق برای بهبود تجربه و رابط کاربری می باشد از دست آوردهای ارزشمند کاریمو محسوب می شود.

برنامه ما برای آینده شما چیست

ما در کاریمو تلاش میکنیم تا فرآیند سرمایه گذاری و کسب سود از بازار های مالی را برای کاربرانمان هر روز ساده تر و بهتر نماییم. این فرآیند گاه با آموزش درست به نتیجه مورد نظر ما خواهد رسید و گاهی با ساخت ابزاری که بتوانیم کاربرانمان را در جهت بهبود معاملاتشان یاری رسانیم. ما با تمام توان سعی داریم تا از مرحله آموزش تا شروع معامله گری در کنار شاگردان عزیز خود باشیم.

با تیم کاریمو آشنا شوید

دکتر حسین صمدی
مدرس و بنیان گذار
جناب آقای یاسر حیدری
بنیان گذار
محمد رضا رستمی
سرپرست تیم تحلیل
مهدی رستمی
تولید محتوا
مهدی رمضانی
سرپرست تیم فروش
محمد علی شالی
تیم فروش
جواد رستمی
سرپرست تولید محتوا
سجاد فرهمند
مدیر ارتباط با مشتری (CRM)
حمیدرضا امراللهی
سرپرست شبکه های اجتماعی
علی نادی
تیم فروش
مهدی پارسایی فرد
تیم پشتیبانی
مهدی نادی
سرپرست تیم فروش
علیرضا علی خواه
متخصص سئو
محمد نادی
سرپرست تیم فروش
احمد رحیمی
تیم تولید محتوا
امیر حسین سعادت بخش
تیم تولید محتوا

کاریمو در رسانه ها

question