پکیج آموزش بورس از صفر تا صد

750000 تومان

892000 تومان
با خرید این پکیج:
فیلم و صوت اموزشی
جامع بودن دوره
مطالب کاربردی
بیان ساده در تدریس
مناسب برای همه افراد

بررسی اجمالی

آموزش بورس از صفر

در این متن با شما در مورد آموزش بورس از صفر صحبت خواهیم کرد ولی قبل از آنکه بطور مفصل به این موضوع بپردازیم و آموزش کامل بورس کاریمو آکادمی را به شما معرفی کنیم .بهتر است سوال هایی که در ابتدای مسیر ذهن شما را مشغول کرده اند را جواب بدهیم سپس سرغ آموزش کامل بورس برویم تا با جدیت بیشتری آموزش هار دنبال کنید. سوال هایی مثل اینکه اصلا بورس چیست؟ چرا باید در بورس سرمایه گذاری کنیم؟ اصلا بازده بورس چقدر است و ارزش سرمایه گذاری کردن را دارد؟ بورس قمار است یا یک حرفه؟ و سوال هایی از این دست که باید قبل از آنکه شما وارد مسیر آموزش بورس شوید و بخواهید به تحلیل شرکت ها و سرمایه گذاری بپردازید، حل شوند.

 

ابتدا شما باید بدانید که بازار بورس یک بازاری است مثل هر بازارهای دیگر فقط در بازار بورس به جای خرید و فروش ملک ، خودرو و پوشاک و … دارایی هایی مثل سهام و اوراق مشارکت مورد معامله قرار می گیرند ؛ پس چیز عجیب و پیچیده ای نیست هر چند که نوع سازو کار و دارایی های مورد معامله در آن کمی متفاوت تر از آنچیزی است که ما در زندگی روزمره با آن روبرو هستیم که آنرا هم با گذراندن دوره ی جامع آموزش بورس از صفر بطور کامل یاد خواهید گرفت.

ماهیت بازار سرمایه یا همان بورس از نوع سرمایه گذاری است یعنی زمانی که شما یک برگه سهام شرکتی را خریداری میکنید در تمام فعالیت های آن شرکت مشارت کرده اید و در تمام سود و زیان آن شرکت سهیم خواهید بود ؛ پس بازار بورس محلی برای قمار نیست که یک شبه پولدار شوید و یا یک شبه تمام سرمایه زندگی خودتان را از دست بدهید بلکه شما با سرمایه گذاری در بورس در فعالیت های اقتصادی شرکت ها شریک خواهید شما و به گردش هر چه بهتر چرخ اقتصاد کشور کمک خواهید کرد؛ فقط تنها چیزی که در این بین نیاز دارید توانایی شناسایی شرکتی برای سرمایه گذاری است که آینده خوبی داشته باشد و با پیشرفت روز افزون آن شما هم سود خوبی را بدست آورید و این دقیقا همان هنری است که شما بعد از گذراندن آموزش بورس از صفر خواهید داشت .

 اما واقعا چرا بورس و آموزش کامل بورس؟

کمی با ماهیت بازار بورس آشنا شدیم اما چرا باید در بورس سرمایه گذاری کنیم و ماشین ، طلا و دلار نخریم؟ همه ی ما به دنبال این هستیم که در سرمایه گزاری هایمان در بازه زمانی بلند مدت سود بیشتری را بدست بیاوریم و هر بازاری که در بلند مدت بازدهی بیشتر را نصیب ما کند قطعا مقصد سرمایه ما برا سرمایه گذاری خواهد بود؛ بازار سهام در ۱۰ سال گذشته بیشترین بازدهی را نصیب سهامداران خودش کرده. بررسی آمارها نشان می‌دهد، از آبان ماه سال ۸۸ تا آبان ماه سال ۹۸ میانگین بازدهی بازارهای ارز و سکه بیش از ۱۰۰۰ درصد بوده و بازدهی بازار بورس بیش از ۲۰۰۰ درصد، که نشان دهنده ی آن است که بازار بورس با اختلاف پر بازده ترین بازار در ۱۰ سال گذشته بوده است.

دومین دلیلی که برای انتخاب بورس داریم این است که بازار سرمایه پول ما را مولد می کند؛ یعنی پول ما در گردش خواهد بود و در فعالیت های اقتصادی بکار گیری خواهد شد. زمانی که ما در مجموعه ای سرمایه گذاری می کنیم و آن مجموعه با سرمایه ما طرح توسعه ای را راه اندازی می کند و برای تعداد کثیری اشتغال زایی می کند ما هم در آن سهیم خواهیم بود و چه چیزی از این بهتر هم کسب سود کرد و هم برای اقتصاد کشورمفید بود؛ یک تیر و دو نشان!

اما زمانی که در بازاری مثل ارز سرمایه گذاری می کنیم شاید در ظاهر به سود برسیم ولی از طرفی به بالا رفتن قیمت دلار و در ادامه بالا رفتن قیمت تمام کالا ها کمک کرده ایم و در نهایت با زیاد شدن هزینه های زندگی نه تنها دود این سرمایه گذاری بد به چشم خودمان خواهد رفت بلکه زندگی را برای هم وطنانمان هم سخت خواهیم کرد. در مورد سرمایه گذاری بر روی زمین و مسکن هم این مطلب را در نظر داشته باشید که زمانی که شما زمین و یا ملکی را میخرید عملا استفاده ی چندانی از آن نمی برد و اگر سودی کنید به خاطر بالا رفتن قیمت زمین تان است اما زمانی که در بازار سرمایه و درشرکت های بورسی سرمایه گذاری می کنید نه تنها از سودی که شرکت می سازد بهرمند می شوید بلکه در زمین ها و تمام املاک آن شرکت هم سهیم خواهید بود و در صورت گران شدن زمین های آن شما هم به سود خواهید رسید.

حالا که فهمیدیم بورس پر سود ترین سرمایه گذاری بلند مدت در ایران است بهتر است زمان را از دست ندهیم و از همین امروز آموزش بورس پیشرفته را آغاز کنیم و با یادگیری تمام مسائل مربوط به سرمایه گذاری با یک دید منطقی وارد این بازار شویم چرا که بازار بورس می تواند برای مبتدی ها و افرادی که آموزش درستی ندیده اند یا اینکه آمده اند یک شبه پولدار شوند بسیار بی رحم باشد ؛ در پکیج آموزش بورس از صفر تا صد شما بطور کامل یادمیگیرید که حرکت بورس خطی نیست و بالا و پایین های بسیاری را دارد و حتی گاهی اوقات ممکن است با افت نمودار ها شما متضرر هم بشوید ؛ ما به شما آموزش جامع بورس را خواهیم داد که چگونه این موقعیت ها را مدیریت کنید و گرفتار استرس نشوید و دارایی خودتان به قیمت ارزان نفروشید . در زیر نمونه ای را از فراز و نشیب های بورس مشاهده می کنید.

چرا پکیج آموزش بورس استادی کاریمو؟

ما در دوره استادی آموزش هایمان را از صفر شروع می کنیم و اصل را بر این مبنا قرار میدهیم که کاربران عزیزی که دوره را تهیه کرده اند هیچ اطلاعی در ارتباط با بورس ندارد؛ در نتیجه از نحوه گرفتن کد بورسی، نحوه خرید و فروش، اسامی نماد ها و … شروع میکنیم و سپس آموزش بورس پیشرفته که شامل مباحث پیشرفته ای مانند امواج الیوت، تحلیل بنیادی پیشرفته، استراتژی های خرید و فروش سهام و … است را تدریس می نماییم.

برای موفقیت در بورس ابتدا باید با این بازار و روش های تحلیلی آن آشنا شوید و سپس پولی که حاصل پس اندازتان است را وارد بازار کنید. افراد زیادی به دلیل اینکه آگاهی کاملی از این بازار ندارند و رویای یک شبه پولدار شدن را در ذهنشان پرورش می دهند؛ پول زیادی را که گاها خارج از توانشان است و از طریق وام بانکی یا قرض تامین شده است را وارد این بازار می کنند و به دلیل آنکه آموزش درستی را ندیده اند و بدون تحلیل و مدیریت دارایی هایشان دست به خرید زده اند بخش زیادی از پولشان را از دست می دهند و در اکثر مواقع با متحمل شدن ضررهای سنگین و یا بدون کسب سود از این بازار خارج می شوند.

یکی از بزرگترین مزیت ها دوره آموزش بورس از صفر تا صد کاریمو آکادمی لحن و نحوه تدریس استاد مجموعه؛ آقای دکتر حسین صمدی می باشد که با لحنی بسیار ساده و با مثال های عینی مباحث را تدریس میکنند، در نتیجه این نوع تدریس باعث ساده شدن آموزش برای شاگردان و برقراری ارتباط بالا با مباحث و دروس می شود تا عزیزان کاریمویی به راحتی مطالب را یادبگیرند و با مثال های زیاد و ملموسی که دکتر صمدی در طول روند آموزش میزنند شاگردان با فضای بورس و ترید کردن بطور کامل آشنا می شوند و مطمئن باشد از خرید پکیج آموزش بورس کاریمو پشیمان نخواهید شد. بنابراین تمام افراد مبتدی که می خواهند دانش بنیادی کاملی از سرمایه گذاری و معاملات بورس کسب کنند، سرمایه گذاران سطح متوسط که می خواهند عملکرد خودشان را بهتر کنند و به دانش قوی از تجزیه و تحلیل نمودار سهام، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، مدیریت سبد و ریسک دست پیدا کنند می توانند از دوره جامع آموزش بورس از صفر شرکت کنند و به افراد جدی و مصممی در سرمایه گذاری تبدیل شوند که به معاملات سودآوری در بورس و صندوق های معاملاتی بپردازند.

بسته آموزش کامل بورس کاریموآکادمی دارای ۱۵ سرفصل است که عبارتند از:  دوره مقدماتی، تحلیل تکنیکال مقدماتی، تحلیل تکنیکال پیشرفته، تحلیل بنیادی مقدماتی، تحلیل بنیادی پیشرفته، مالی رفتاری، مدیریت ریسک،  فیلتر نویسی، امواج الیوت، کانسیلم، الگوهای هارمونیک، چنگال اندروز، استراتژی های خرید در اصلاح و ایچیموکو. همانطور که از سرفصل ها پیداست این دوره به صورت کامل نیاز آموزشی شما را برطرف می کند و بعد از گذراندن این دوره شما نیاز به هیچ دوره یا جزوه دیگری نخواید داشت.

یادتان باشد که پرسودترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است؛ مردم معمولا روی خودشان هیچ سرمایه گذاری انجام نمی‌دهند، چون فکر نمی‌کنند چنین تلاشی ارزشمند باشد در صورتی که اگر صاحب مهارتی پویا باشید و در آن تخصص داشته باشید و یا به زبان ساده‌تر روی خودشان سرمایه‌گذاری کرده باشید، حتما با مهارتی که  می آموزند می‌توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید و وضع زندگی‌شان را سروسامان بدهند. پس آموزش بورس، می تواند تخصصی مادام العمر برای شما باشد. زمانی که سرمایه گذاری در بازار بورس را بیاموزید، صاحب تخصصی می‌شوید که می‌توانید سال‌ها از آن استفاده کنید. با این مهارت، قادر خواهید بود سرمایه‌تان را رشد دهید و بهترین نتیجه‌ها را از آن بگیرید. شاید مجبور شوید برای به دست آوردن آن مقداری هزینه کنید و یا برای آن زمان بگذارید اما در عوض اگر سختی یادگیری آن را بجون بخرید مهارتی به دست می‌آورید که می‌تواند صدها و حتی میلیاردها تومان را به شما بازگرداند و این تفاوتی است که سرمایه گذاری روی خودتان در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد.

پس با اطمینان خاطر این دوره جامع آموزش بورس از صفر را که بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش به زحمت تمام تیم کاریمو آکادمی آماده شده است را تهیه نمایید و در صورتی که از محتوای بسته آموزش صفر تا صد رضایت کامل را نداشتید و از خرید آموزش جامع بورس پشمیان شدید تا یک هفته بعد از خرید می توانید تمام مبلغ پرداختی خودتان را بازپس بگیرید.

 

ادامه مطلب

دوره های این پکیج

نظرات کاربران
افزودن نظر
 • mahyar 24 سپتامبر 2021

  سلام وقتتون بخیر.میخواستم بدونم پکیجتون در مجموع چند ساعت اموزش دارد؟

  پاسخ
 • saeid.naderi 1 فوریه 2021

  با درود ، من دوره استادی رو تهیه کردم ولی سرفصل های : تابلو خوانی ،استراتژی ماینر و تحلیل صنعت و اقتصاد خرد رو ندارد ! چکار باید کنم؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 2 فوریه 2021

   سلام این موارد شامل پکیج استادی نمیشود و مبلغی بابت آن در فروش پکیج از شما کسر نمی شود…. در صورت تمایل برای خرید این دوره ها می توانید از فروش گاه سایت و یا تلگرام و اینستگرام ما اقدام بفرمایید.
   karimoacademy.org/shop

   پاسخ
 • hamidreza.sagha 14 ژانویه 2021

  سلام. من تا تحلیل بنیادی مقدماتی پیش رفتم. اقای صمدی صدای بسیار دلنشینی دارند ولی به هیچ عنوان توصیه به خرید این دوره به کسی نمیکنم. اکثر فایلها قدیمی و بروز نشده هستن بطوری که بعضی مباحث اصلا دیگر در کدال موجود نیست. گویا اموزشهای تکنیکال فقط برای داشتن سرفصل بیشتر پر شده اند. کیفیت تصاویر پایین . پاسخگو نبودن به سوالات و ….. از جمله موارد ضعف دوره است.

  پاسخ
 • میلاد رحمتی 29 دسامبر 2020

  واقعا دمتون گرم خیلی عالی هستین . خیلی چیزا یادگرفتم و سود خیلی خوبیم تو ی سال اخیر بردم . از دکتر صمدی هم تشکر میکنم که انقد ساده و خاکی مباحث رو توضیح میدن

  پاسخ
 • Mehrdad karimkhani 20 دسامبر 2020

  سلام
  این دوره که اسمش هست
  استراتژی خرید و فروش در اصلاح
  آیا همان‌استراتژی ماینر است
  یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگر نه تا این یکی
  دوره را بخریم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 21 دسامبر 2020

   سلام متفاوت هستن

   پاسخ
 • علی موسوی 13 دسامبر 2020

  سلام من سایتای دیگه هم سر زدم مواردی و عناوین که جز آموزش بورس از صفر زدید از همه کامل تره ولی قیمتتون پایین تره یعنی با این قیمت و تیتر مطالب آموزش کامل بورس داده میشه اگر میشه یک مقدار توضیح بدید ممنون

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 16 دسامبر 2020

   سلام تمامی توضیحات در قسمت بررسی اجمالی قرار داده شده اگر سوال به خصوصی داشتید میتونید در قسمت پشتیبانی هم بپرسین

   پاسخ
 • مهدی 12 دسامبر 2020

  سلام . خوبید؟
  دوره ب استادی شما امواج الیوت رو هم شامل میشه؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 14 دسامبر 2020

   سلام بله دوره استادی شامل تمامی موارد بورسی می شود و ۱۵ دوره دارد.

   پاسخ
 • وحید 27 نوامبر 2020

  سلام
  خسته نباشید
  اکثرا نسبت ها و سرانه های خرید و فروش دستکاری میشوند اگر نزدیکای مقاومت(سقف) حجم معاملات زیاد شود دقیقا چطور بفهمیم قصد ریزش دارد یا شکست مقاومت چه بسا با افزایش حجم پول هوشمند زیادی می خواهد خارج شود؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 28 نوامبر 2020

   سلام سلامت باشین.
   برای شکست مقاومت یا برگشت قیمت نمی توان با کندل روی مقاومت نتیجه گرفت بلکه می بایست منتظر نتایج قطعی آن باشیم برای مثال برای شکست مقاومت حداقل ۲ کندل بالاتر از آن تشکیل شود و یا نشانه های واگرایی در آن که سیگنالی برای برگشت قیمت می باشد.
   پول هوشمند در یک مرتبه و یک روز از سهم خارج نمی شود و تقریبا قابلیت خروج را هم به دلیل حجم بالا ندارد بلکه در طی مدت زمانی خارج می شود.
   برای مطالعه بیشتر در مورد پول هوشمند به مقاله زیر مراجعه کنید:
   پول هوشمند چیست؟!

   پاسخ
 • محسن 25 نوامبر 2020

  میخواستم بدونم این پکیج شما آموزش بورس از صفر هستش؟؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 26 نوامبر 2020

   سلام. بله پکیج ما آموزش بورس از صفر هستش و پکیج آموزش بورس ما کامل ترین پکیج بازار هستش

   پاسخ
 • علی ترید 24 نوامبر 2020

  پکیج استادی بورس واقعا به زبان ساده گفته شده و برای من که وقت منظمی برای آموزش ندارم عالیه چون هر روز در‌حد چند دقیقه وقت میذاشتم و فایل های صوتی رو گوش میکردم تا اطلاعاتم تو این زمینه بالا رفت و تونستم سرمایه گذاری کنم… داشتن یه سری اطلاعات هم باز از هیچی بهتره حداقل میفهمیم وقتی پولمون نه به خونه میرسه نه به ماشین کجا سرمایه گذاری کنیم غیر از بانک

  پاسخ
 • محبوبه 24 نوامبر 2020

  من امسال خیلی ضرر کردم تو بازار
  الان باید چکار کنم
  با این دوره میتونم آموزش بورس رو از صفر یاد بگیرم پولم برگرده ؟؟؟
  کمکم کنید

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 نوامبر 2020

   تنها جایی که میتونین ضررتون رو جبران کنین همین بازار سرمایه هستش.
   بله با دوره استادی با کمترین قیمت میتونین تمامی موارد لازم به خصوص موارد تکنیکالی که در بازار حال بسیار بکار میرن رو یادبگیرین و سرمایتون رو درست مدیریت کنین تا به سود برسین.

   پاسخ
 • رضا 24 نوامبر 2020

  سلام خسته نباشید
  می خواستم ببینم برای شروع آموزش بورس از صفر این بسته ی استادی کفایت میکنه یا باید اول دوره ی مقدماتی رو بگذرونیم؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 نوامبر 2020

   سلام پکیج استادی شامل ۱۵ دوره آموزشی از ابتدایی ترین مباحث تا مباحث حرفه ای می باشد و ما دوره مقدماتی برای شروع هم در این پکیج داریم.
   برای مشاهده توضیحات و یا خرید دوره مقدماتی به تنهایی و با قیمت مناسب می توانید از این لینک استفاده کنید.(روی خرید دوره مقدماتی کلیک کنید)
   خرید دوره مقدماتی آموزش بورس

   پاسخ
 • رسول سبحانی نژاد 24 نوامبر 2020

  با عرض سلام میخواستم ببینم دوره های آموزش مقدماتی تان از ابتدایی ترین موضوعات می باشد و نیازی به پیشنیاز نیس؟؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 نوامبر 2020

   سلام دوره مقدماتی مباحث ابتدایی را بیان می کند اما برای شروع مطالب از صفر دوره ای به عنوان هدیه و رایگان در اختیار همه عزیزان قرار میدیم تا از اونجا شروع کنید.
   برای دریافت این دوره کافیه عضو سایت بشین و سیستم بصورت خودکار این دوره رو به اکانت شما اضافه میکنه

   پاسخ
 • جهان جهانبخت 24 نوامبر 2020

  من میخوام آموزش بورس رو از صفر شروع کنم
  این دوره برام مناسبه ؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 نوامبر 2020

   بله در فایل های رایگان می توانید از ابتدایی ترین مفاهیم آموزشی شروع کنید.

   پاسخ
 • mehdipartow 8 نوامبر 2020

  سلام
  وقت بخیر
  دوتا سوال
  اول اینکه آیا الان کامل دوره آپدیت شده؟
  چون من قبلا خریداری کردم ولی نسخه قدیمی هست و چون نمیدونم کجاها جدید شده میخوام مجدد دانلود کنم

  و سوال دوم این دوره ها شخصیت شناسی ها عزت نفس و در حال حاضر استراتژی ماینر، رو از کجا خریداری کنیم؟

  پاسخ
 • Omid.p 3 اکتبر 2020

  سلام
  ممنونم از گروه خوب کاریمو و دکتر استاد عزیز آقای صمدی
  من این دوره (استادی) حدودا ۹ ماه پیش گرفتم واقعا میشه گفت بی نظیره عالی از همه جهات مختلف مخصوص با صدای دلنشین و گوش نواز استاد صمدی عزیز یاد گیری رو آسون تر میکنه واقعا در کنار این پک ارزش مند این قیمت خیلی نا چیز هست ممنون از این گروه که فقط به فکر سود خودشون نیستم و این محتوای با ارزش با این قیمت کم در اختیار ما قرار میدن.
  فقط دوستانی که این پک تهیه میکنن وقت بزارن براش.یا حق

  پاسخ
 • pakdelr 13 سپتامبر 2020

  با سلام و تشکر از آقای دکتر صمدی و همه همکارانشون.
  دوستانی که می خوان دوره رو بخرن به نظر من این دوره نسبت به محتوایی که در اختیارتون میزاره قیمتش پایینه. وافعا باارزش هست اگرمی خواین بخرین شک نکنید که ضرر نمی کنید.
  من یک سوال داشتم گروه شما دوره آموزشی برای فارکس هم داره یا نه؟

  پاسخ
 • alinik 13 سپتامبر 2020

  سلام این دوره چند ساعت است؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 13 سپتامبر 2020

   سلام حدود ۱۵۰ ساعت که شامل تمامی دوره ها میشود

   پاسخ
 • MAJID 6 سپتامبر 2020

  سلام
  لطفا ابتدا بفرماییداین بسته رو چطوری میشه دریافت کرد باید دانلود کنیم و یا بصورت سی دی پست میکنید
  و بفرمایید این بسته با سایر فایلهایی که بصورت فایل تکی در سایت گذاشتین چه فرقی داره؟ یعنی شامل همون فایلها میشه یا جامع تره و یا خلاصه تر است؟
  و همچنین بفرمایید که فایهای آپدیت که دوستان در نظرات گفتند یعنی چی ؟
  اون فایلهای آپدیت شامل هزینه مجدد میشه یا نه؟
  ممنون از زحمات شما

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 6 سپتامبر 2020

   سلام بسته رو از همین سایت دانلود می کنین…
   بله تمامی موارد رو به جز شخصیت شناسی ها عزت نفس و در حال حاضر استراتژی ماینر رو شامل میشه….
   برای این چند دوره می بایست مبلغ مجزا پرداخت کنین …. اما بقیه موارد همگی در دوره استادی هستند…
   فایل های ها همگی بروزرسانی شده اند….و فایل های جدید در اختیارتون قرار میگیره و هیچ هزینه ای نداره…..

   پاسخ
 • mishdi 25 آگوست 2020

  سلام ، پیشنهاد میشه جلوی هر فایل ، تاریخ آپدیت آن درج شود

  پاسخ
 • یادگاری 22 آگوست 2020

  کاریمو جان سلام. خیلی خیلی ممنونم از دوره های خوبتون و واقعا ممنونم از استاد صمدی که با بیان ساده، مطالب سخت رو قابل فهم میکنن. من به خاطر همین بسته ی شما در عرض دو ماه ۱۰۰ درصد سبدم بازدهی داشته و حتی با همین آموزش ها تونستم قبل از اصلاح اخیر همه ی سودهام رو ذخیره کنم و اصل پولم رو بیارم بیرون. با اینکه کلا هنوز ۵ ماه هم نیس که با بورس آشنا شدم.
  فقط یه راهنمایی بفرمایید من از کانال تلگرامتون بسته ها رو دریافت کردم اما اونجا که آبدیت ها نیستن. چه جوری دریافت کنم؟
  بعد هم اونجا استراتژی های خرید و فروش در اصلاح نیست. اینها هم بگین چه طور دریافت کنم؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 25 آگوست 2020

   سلام ممنون از لطفتون…با واحد ثبت نام تلگرام یا پشتیبان تلگرامتون تماس برقرار کنین و بگین که کاربری و رمز اکانت سایت رو براتون بفرستن

   پاسخ
 • Aster 16 آگوست 2020

  سلام وقتتون بخیر
  من علاقه مند به خرید دوره استادی هستم برای همین اکثر نظرات کاربران رو خوندم
  بخاطر همین چند تا سوال برام پیش اومد
  اول اینکه بعد از مطالعه تمام مباحث ارائه شده دانشجو قابلیت این رو داره که یک سهم رو با نمودار و بصورت حرفه ای تحلیل کنه؟
  و سوال دوم این که داخل مطالب ارائه شده تمرین های جامع قرار دارن بطور مثال مدرس یک سهم رو از اول تا اخر طبق دروس گفته شده تحلیل میکنند تا دانشجو کاملا متوجه بشه؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 20 آگوست 2020

   سلام ممنون
   بله دوره های تکنیکالی تخصصی داریم…
   بله سهم هم به اینصورت داریم اما هر صنعت و هر سهم تفاوت میکنه در حد مثال وجود داره برای تکمیل در دوره هایجدید مثال های بیشتری میزاریم

   پاسخ
 • پرتو 16 آگوست 2020

  خب اینکه حداقل آپدیت های جدید در قالب یک پوشه جدید باشه
  نه لا به لای آپدیت های قبل

  مثلا الان فلان درس از دور مقدماتی
  یا فلان درس از تحلیل تکنیکال تغییر کرده وقتی لا به لای بقیه دانلود ها هست آدم هم گیج میشه هم نمیتونه پیدا کنه

  من به شخصه میخواستم مجدد بشینم همه رو دانلود کنم

  ولی اگه با اسم باشه
  فلان درس، از فلان فصل، درس فلان (مثال)

  و همه آپدیت ها در قالب یک لینک جدید باشه حداقل کسانی که از قبل مجموعه رو خریدن میان و دانلود میکنن و گوش میکنن

  آپدیت ها قاطی بقیه نباشه خیلی بهتره

  پاسخ
 • پرتو 8 آگوست 2020

  یک انتقاد دارم
  نوع قرار دادن لینک ها واقعا مشکل ساز هست
  مثلا خود من همیشه به اینترنت دسترسی ندارم، دو ماه قبل دانلود کردم مجموعه رو، دارم گوش میکنم و نگاه میکنم

  یه دفه می بینم خیلی از بخش ها آپدیت شدن
  بخش هایی اضاف شده
  واقعا سخته که مجدد بخوا مببینمشون

  حتی اگه بی خیال هم بشیم، آدم تو دلش دلهره هست که مطالب آپدیت شده چه فرقی داشتن

  الان باید بشینم از اول کل مجموعه رو مجدد دانلود کنم و ببینم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 9 آگوست 2020

   پیشنهاد میکنید چجور آپدیت کنیم؟!

   پاسخ
 • ali.tajik 8 آگوست 2020

  من تازه دوره استادیم تموم شده،واقعا نسبت به مطلب که یاد میگیرد پولی که پرداخت می کنید تقریبا هیچی حساب میشه

  پاسخ
 • Mehrshad 5 آگوست 2020

  سلام، چجور میشه نتایج کار های دکتر رو ببینیم؟
  خب بطور مسلم اگه کسی هم شکایتی داشته باشه شاید نظرش رو پاک کنید،
  قصد جسارت ندارم ولی خب منی که میخوام بسته رو بخرم (که میخرم)
  ولی خب یک اطمینان خاطر بدین
  که یک نفر نتیجه گرفته…
  چون من به دقت گوش میدم و عمل میکنم،
  بحث مالیش نیست،
  نمیخوام وقتم تلف بشه.
  لطفا راهنمایی کنید، ممنون❤️

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 6 آگوست 2020

   سلام اینستا فرستادم لینک کانال تلگرامی رو

   پاسخ
 • saman 3 آگوست 2020

  خیلیییی ممنون از آموزش های خوب تون واقعا عالی هستش. خیلی استاد صمدی ساده و با مثال های جذاب توضییح میدن

  پاسخ
 • هادی محمدی 23 جولای 2020

  معذرت میخوام من حدود یکسال پیش ثبت نام کردم الان انتهای دوره هستش اما دوره آموزشی چنگال اندرو واستراتژی تکنیکال رو درتلگرام نذاشتین لطفا پیگیری کنید

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 23 جولای 2020

   سلام بطور کلی باید فایل ها رو از سایت دریافت کنید

   پاسخ
 • hesa65528 20 جولای 2020

  بسته اموزشی تحلیل زمانی کدوم قسمته؟؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 22 جولای 2020

   سلام دوره برای تحلیل زمانی بصورت مجزا نداریم توی توضیحات هر دوره در مباحث تکنیکتلی متناسب با همون محتوا تحلیل زمانی هم تدریس شده

   پاسخ
 • حسین حسامی 18 جولای 2020

  دوره اموزش تابلوخوانی قرار نمی دهید؟؟؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 19 جولای 2020

   سلام تو دوره ی فیلترنویسی گفته شده

   پاسخ
 • Masoudian 18 جولای 2020

  سلام
  در سایت عضو شدم ولی بخش های
  نماد معاملاتی و
  آموزش نحوه خرید و فروش
  که ظاهرا جزو بخش رایگان آموزش دوره اول هستن غیر فعال هستند
  چرا؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 19 جولای 2020

   سلام این موارد هم رایگان و در دسترس هستند لطفا با دقت روند ورود به اکانت و دریافت فایل ها رو بررسی کنین و اگر مشکلی بود به پشتیبانی پیام بدین

   پاسخ
 • پرتو 15 جولای 2020

  خب از کجا بدونیم کدوم قسمت آپدیت شده؟
  چون مثلا من تقریبا خیلی از قسمتها رو دیدم از اول
  بقیه رو هم دانلود کردم و دارم می بینم
  چطوری بدونم کجاها آپدیت شده که مجدد برم و ببینم؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 18 جولای 2020

   انواع قیمت
   ارزش دفتری
   سهامدار عمده
   سود انباشته
   dps
   حراج و دامنه نوسان
   سود عملکردی
   سود پیش بینی

   پاسخ
 • mishdi 11 جولای 2020

  سلام ، کل مجموعه دوره استادی شامل حدودا چند ساعت فیلم و صوت است؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 12 جولای 2020

   سلام در حال حاضر حدود ۱۵۰ ساعت

   پاسخ
 • mehdipartow 10 جولای 2020

  سلام وقت بخیر
  بنده دوره رو خریداری کردم قبلا، دوتا سوال داشتم
  یکی اینکه با توجه به اینکه قسمت های اول مربوط به سال ۹۵ مثلا هست، آیا برای الان هنوز هم کاربرد دارن؟ یعنی قدیمی نشده؟ یا اینکه احتمال آپدیت وجود داره؟

  یک سوال هم اینکه در آپدیت جدیدتون اپچیموکو حذف شده گویا، علتی داره؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 11 جولای 2020

   فایل هایی که نیاز به آپدیت داشتن انجام و به محتوی اضافه شده…

   پاسخ
 • nabavimahtab7@gmail.com 7 جولای 2020

  سلام مجدد و خسته نباشید
  من پکیج استادی رو خریداری کردم و ایمیل برام اومد که سفارشم ثبت شده اما نمیدونم چطور باید پکیج رو دریافت کنم ممکنه راهنماییم کنید ممنونم

  پاسخ
 • nabavimahtab7@gmail.com 2 جولای 2020

  باعرض سلام
  من وقتی روی نوارسبزرنگ کلیک میکنم که نوشته خرید این پکیج.. به قسمت واریز مبلغ منتقل نمیشم و همین صفحه دوباره میاد شما میدونید مشکل چیه؟ ممنون

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 2 جولای 2020

   از بالای صفحه به سبد خرید برین

   پاسخ
 • amir1478 28 ژوئن 2020

  خیلی خیلی ممنون بابت اضافه کردن دوره های جدید برای ماکه قبلا خرید کرده بودیم. خوشحالمون کردید.

  پاسخ
 • لیلا 28 ژوئن 2020

  پکیج رایگان دارین برام بزارین

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 30 ژوئن 2020

   سلام دوره اول بصورت خودکار هدیه داده میشه

   پاسخ
 • afshin0930 27 ژوئن 2020

  سلام لطفا شماره پشتیبانی را برابم بفرستید

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 28 ژوئن 2020

   ۰۲۵۹۱۰۰۳۰۳۵

   پاسخ
 • a_s_2076 25 ژوئن 2020

  کاریمو جان امروز هم دوره استراتژی های خرید و فروش در اصلاح رو برام قابل دانلود کردی. دیگه واقعا داری شرمنده ام میکنی. حالا نمیدونم اشتباهی شده یا نه؟! در هر صورت دستت درد نکنه.

  پاسخ
 • a_s_2076 23 ژوئن 2020

  سلام. ایا شما دوره آموزشی هم هدیه میدید؟! من قبلا دوره های شما رو خرید کرده بودم ولی همه توسط سایت نبود. امروز دیدم به ایمیلم برای بنده مبحث چنگال اندروز رو که از دوره های جدیدتون هست هدیه دادید. خواستم تشکر کنم ازتون. من توسط اموزش های گروه شما به تسلط خوبی در مباحث بازار رسیدم. ممنون از زحمات شما

  پاسخ
 • pnoor 18 ژوئن 2020

  با سلامد و
  دوره استادی را خریداری نمودم ولی در آن مبحث ایچیموکو وجود ندارد و مبحث چنگال اندروز دو مرتبه تکرار شده است. لطفا بررسی فرمایید.

  پاسخ
 • محسن نیکوبخت 15 ژوئن 2020

  با سلام
  دوره رایگان جهت بررسی میخواستم.باتشکر

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 15 ژوئن 2020

   سلام با عضویت در سایت بصورت خودکار دوره اول رو هدیه دریافت میکنین برای نمونه های تصویری هم شمارتون رو به پشتیبانی بفرستین

   پاسخ
 • سیده رضیه حسینی 14 ژوئن 2020

  با سلام چرا نمیتونم توی سایت عضو بشم؟؟؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 15 ژوئن 2020

   سلام به پشتیبانی پیام بدین تا راهنماییتون کنن

   پاسخ
 • ندا 13 ژوئن 2020

  با سلام و عرض ادب
  لطفا دوره اول که رایگان می باشد را ایمیل بفرمایید تا در صورت تایید دوره های بعد را خریداری نمایم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 14 ژوئن 2020

   سلام با عضویت در سایت میتونین مستقیما دانلود کنین از پنل کاربریتون

   پاسخ
 • سروین 13 ژوئن 2020

  سلام و عرض وقت بخیر
  میدونم بابت این پکیج خیلی وقت گذاشتین ،دست تون درد نکنه
  کاش میشد ی تخفیف دانشجویی خوب هم به ما دانشجوهای علاقه مند بدین و حتی اگه امکانش باشه قسطی بفروشین یک دنیا ممنون میشم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 13 ژوئن 2020

   سلام لطفا به پشتیبانی پیام بدین

   پاسخ
 • pnoor 11 ژوئن 2020

  سلام
  برای این دوره استادی تخفیف در نظر نمیگیرید؟
  قیمت روی پکیج استادی در تصویر ۶۵۰ تومان درج شده است.

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 13 ژوئن 2020

   سلام این قیمت برای سال گذشته هستش که دوره های آموزشی کمتری داشتیم…. مطالب و دوره های جدید اضافه شدن به پکیج

   پاسخ
 • مهدی سالاری 9 ژوئن 2020

  سلام با عرض خدا قوت ،بنده یک درخواست دوره آموزشی دادم ولی لینک دانلودش واسم نیومد چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 9 ژوئن 2020

   سلام اگر دوره خریداری کردین در ناحیه کاربری در قسمت دوره های من هستش

   پاسخ
 • Bonyad51 4 ژوئن 2020

  سلام.امکانش هست با مراجعه حضوریdvd کلاس های استاد را از موسسه خریداری کرد یا فقط دانلودی هستند؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 6 ژوئن 2020

   سلام فقط دانلود

   پاسخ
 • Ali 30 مه 2020

  سلام
  اگه دوره هارو جداگانه خریداری کنیم یا اینکه دوره استادی رو بخریم ایا فرقی تو محتوا میکنه یا نه.

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 2 ژوئن 2020

   سلام خیر بسته استادی پکیج کامل دروه ها هستش

   پاسخ
 • Samira1981 26 مه 2020

  سلام..روزتون بخیر..میشه هزینه دوره استادی طی دو یا سه قسط پرداخت بشه؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 26 مه 2020

   سلام لطفا به پشتیبانی پیام بدین

   پاسخ
 • مجید 25 مه 2020

  سلام ممنون از سایت پر محتواتون
  من پک شمارو تهیه کردم بعد دوره بنیادی مقدماتی ۲منتظر دوره پیشرفته بنیادی بودیم ک دوره مالی رفتاری رو ارسال کردن لطفا اصلاح کنید

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 26 مه 2020

   سلام از سایت پیگیری کنین

   پاسخ
 • زهرا 24 مه 2020

  سلام. من پول جور کردم واس خرید دوره استادی اون موقع ۶۵۰ بودش الان ک پولم جور شده گرونتر شده میشه لطف کنید با قیمت قبل بدید. اینم بسختی جور کردم اول آموزش ببینم بعد عملی کار کنم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 مه 2020

   سلام لطفا شمارتون برام بفرستین

   پاسخ
 • حامد 20 مه 2020

  سلام وعرض ادب واحترام خدمت شما
  آیا تمام مطالبی که در ۱۳دوره که در سه قسمت مقدماتی ومتوسطه وپیشرفته در سایت شما به صورت جداگانه به فروش میره در این پکیج استادی وجود داره؟آیا این پکیج استادی کاملتره یا اون ۱۳دوره؟
  آیا مطلبی در این ۱۳دوره وجود دارد که در پکیج استادی نباشد؟
  ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 21 مه 2020

   سلام بله همگی موارد در پکیج استادی وجود داره. پکیج استادی شامل تمامی دوره های بورسی ما میشه و کامل هستش.

   پاسخ
 • محمد 13 مه 2020

  سلام
  ایا تدریس صوتی و تصویری با صدا و تصویر اقای صمدی انجام میشود؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 15 مه 2020

   سلام تصویر آموزشی هست ولی صدای استاد صمدی هست

   پاسخ
 • amir1478 13 مه 2020

  ببخشید آموزش مجموعا چند ساعت است؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 15 مه 2020

   سلام حدود ۱۵۰ ساعت

   پاسخ
 • amir1478 13 مه 2020

  ببخشید مدت زمان کل دوره و همینطور هر بخش به صورت جداگانه چند ساعته؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 15 مه 2020

   سلام کل دوره حدود ۱۵۰ ساعت برای هر بخش هم میتونید به توضیحات خود دوره ها مراجعه کنید.

   پاسخ
 • zareijavad66 11 مه 2020

  سلام
  حجم فایلها چقدره؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 15 مه 2020

   سلام ۱۰ گیگابایت

   پاسخ
 • ali 3 مه 2020

  من تلگرامم خرابه و کار نمی کنه.چطور می تونم فایلهای آموزشی را دانلود کنم و استفاده کنم؟ آیا این فایلها بعد از اتمام دوره هم همیشه در دسترس ما هستند؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 6 مه 2020

   از طریق سایت میتونین بصورت مستقیم و بدون دردسر دانلود کنین.
   بله در اختیارتون هستش.

   پاسخ
 • Esalmi.reza 25 آوریل 2020

  سلام.قیمت پکیج نوشته شده ۶۱۶۰۰۰ هزار تومن.ولی وارد قسمت خرید که میشم هر دفعه یه قیمتی میاره.ایراد کار کجاس؟

  پاسخ
 • Mehrdad6614 22 آوریل 2020

  سلام. در صورت تهیه پکیج و یادگیری عمیق مطالب در چه سطحی میتونم به استراتژی معاملات سود ده برسم؟ (از نظر زمانی چطور؟ دو ماه، چهار ماه)
  و یه سوال دیگه: در طول یادگیری مطالب پشتیبانی از طرف مدرس دوره انجام میگیرد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 26 آوریل 2020

   سلام در سطح حرفه ای
   بستگی به خودتون داره اگر وقت بزارین و خوب کار کنین کمتر از دوماه اگر عادی حدود ۴ ماه
   بله پشتیبانی همواره حتی پس از اتمام دوره هم داریم.

   پاسخ
 • Arman7530fayaz 20 آوریل 2020

  سلام من پکیج کامل استادی کاریمورو خریدم و نمیدونم قراره چطوری بدستم برسه.

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 21 آوریل 2020

   سلام اگر از سایت خریداری کردین وارد اکانت کاربریتون بشین در ناحیه کاربری قسمت دوره های من دوره های مختلف قرار گرفته اند و میتونین دانلود بفرمایید.

   پاسخ
 • مصطفی 19 آوریل 2020

  سلام خسته نباشید ببخشید پکیج کامل رو بخوام خریداری کنم چطور میتونم از تخفیفش استفاده کنم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 20 آوریل 2020

   سلام پکیج کامل در سایت به خودی خود با تخفیف هستش.

   پاسخ
 • حسین 17 آوریل 2020

  سلام . میتونید یک نمونه از صوت و تصویر بگذارید که ببینم و بشنوم . چون صدای آموزگار بسیار مهم هست برام .
  البته منظورم از صدای آموزگار شیوه ی تدریسشون هست . به قول معروف باید دلنشین و دلچسب باشه که آدم رو بنشونه پای گوش دادن به درسها .

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 17 آوریل 2020

   سلام
   در سایت که عضو بشین دوره اول ما رایگان در اختیارتون قرار میگیره.
   میتونین آیدی تلگرامتون رو هم بدین که از این طریق ارسال کنم.

   پاسخ
 • hosen A bade 16 آوریل 2020

  وقت بخیر استادلطفا بگین سوادوامکانات چقدر باشه من خیلی دوست دارم شرکت کنم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 16 آوریل 2020

   سلام حداقل سیکل و یک گوشی همراه با اینترنت نیاز هست برای شروع.
   طبیعتا هرچه تحصیلات بیشتر مخصوصا در رشته های مرتبط مانند مدیریت مالی ، حسابداری ، اقتصاد ، بازرگانی و … و هم چنین لپ تاپ و سرمایه زیاد داشته باشین راحت تر میتونین فعالیت کنین.

   پاسخ
 • علی چشمه کبودی 15 آوریل 2020

  سلام و خسته نباشید
  من به تازگی دوره استادی رو تموم کردم ولی علی رغم اینکه بسیار بسیار از دوره و فایلها راضی بودم اما متسفانه تاکنون هیچ کس از طرف کاریمو تماس یا ارتباطی با من نداشته و هیچگونه پشتیبانی ای نشدم…
  و مشکل دیگه ای که وجود داره اینه بعد از پایان دوره حتی یک سهم هم از طرف استاد به صورت جامع بررسی نشده و مجموع این آموزشها با هم تلفیق نشده که ببینیم یک سهم رو از ابتدا تا زمان ورود چطوری میشه بررسی کرد
  یا اینکه حداقل یه دوره کوتاه مدت دیگه در حد چند فایل فقط در مورد اینکه چطور میشه یک سهم رو به صورت بنیادی و تکنیکال و پازلهای دیگه بررسی کرد گذاشته بشه فکر میکنم خیلی کمک کنه به یادگیری بیشتر
  باز هم ممنون و سپاسگذارم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 16 آوریل 2020

   سلام قربان
   ما همواره با کارآموزان در ارتباط هستیم و پشتیبان های تلفنی مرتبا با عزیزان تماس میگیرن از شما هم خواهش می کنم شمارتون رو بزارین تا تماس بگیریم.
   در مورد جمع بندی تحلیل ها هم ما به دانشجویان دوره استادی دادیم مثال های زیادی در این مورد دادیم که در اونها سهام ها بطور کامل تحلیل شده و تمام آموزش هایی که دادیم رو پیاده سازی کردیم.
   ممنون از نظراتتون و پیگیریتون

   پاسخ
 • Esalmi.reza 14 آوریل 2020

  سلام وقت بخیر.تشکر از ارائه مطالب خوب.این پکیج حاوی لوح فشرده هس یا فقط لینک های دانلود؟
  فایل ها فقط صوتی هس یا تصویری هم داره ؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 17 آوریل 2020

   سلام ممنون. لینک های دانلود هستش و هم بصورت صوتی و تصویری هستن که متناسب با محتوی هر جلسه هستش اما اغلب تصویری هستن.

   پاسخ
 • میلاد 14 آوریل 2020

  سلام
  من یوزر و پسوردمو یادم رفته پشتیبانی هم جواب ندادن ایمیل هم برام نمیاد

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 16 آوریل 2020

   سلام من آدرسی از اکانت شما پیدا نکردم لطفا شمارتون رو برام بفرستید تا تماس برقرار کنیم.

   پاسخ
 • وحید 13 آوریل 2020

  سلام، جناب به طور متوسط مدت آموزش پکیج چقد طول میکشه تا آماده ورود به بازار بورس بشیم؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 17 آوریل 2020

   سلام قربان زمانش به خودتون بستگی داره اما بطور عادی حدود ۲ تا ۶ ماه احتمالا طول بکشه.

   پاسخ
 • Ali 7 آوریل 2020

  سلام، وقت بخیر؛
  ببخشید پس از خرید، پشتیبانی آموزشی تا چند وقت هست؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 8 آوریل 2020

   سلام. همیشه گی هستش. نکته مهم اینه که در پشتیبانی به هیچ عنوان هیچ سیگنالی صادر نمیشه و هیچ مشاوره خرید و فروشی انجام نمیشه

   پاسخ
 • saharhassanzadeh 6 آوریل 2020

  سلام
  اگر این پک کامل رو که نوشتین صفر تا صد ، خریداری کنم میتونم کامل کارهای بورس رو انجام بدم و مشکلی نخواهم داشت ؟
  باز هم لازم خواهد بود از منابع دیگری استفاده کنم ؟ فایلها تصویری هستند ؟
  در مورد اینکه سهام کجا رو بخرم یا چیکار کنم تا ضرر نکنم مشکلی نخواهم داشت ؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 6 آوریل 2020

   سلام و وقت بخیر
   بله دوره کامل هستش و بعد از گذروندن دوره نیاز به هیچ منبع یا کتاب اموزشی دیگه ای نخواهید داشت.تمام موارد مهم در ارتباط با تحلیل گری آموزش داده شده. بله شما درصورتی که تحلیل ها را به خوبی یاد بگیرید با تحلیل خواهید فهمید چه سهمی را در چه زمانی بخرید تا سود کنید ولی اینکه آیاضرر میکنید یا نه کاملا بستگی به رفتار و نحوه معامله شما در آینده دارد و عملکرد شماست که تعیین میکند چقدر سود خواهیدبرد.

   پاسخ
 • خشایار 6 آوریل 2020

  درود.بنده اغلب نظرات و پاسخ های کاریمو آکادمی رو خوندم.تا جائیکه متوجه شدم محتوی دوره ها فقط به صورت فایل صوتی و تصویری هست.این درسته؟ یعنی هیچ فایل متنی یا PDF برای مطالعه وجود نداره؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 6 آوریل 2020

   سلام بله تمام فایل ها صوتی و تصویری هستند. بر اساس محتوایی که آموزش داده میشه این فایل ها یا تصویری و یا صوتی هستند

   پاسخ
 • کاریمو آکادمی 28 مارس 2020

  سلام به محض خرید قابل دانلود از سایت خواهد بود برایتان

  پاسخ
 • محمد 26 مارس 2020

  با سلام .. خیر یوزنیم و پسورد برای سایت ارسال نشده .. فقط در کانال تلگرامی ۱۰ آبان بنده رو اد کردن

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 28 مارس 2020

   لطفا شماره تماس خودتون رو کامنت کنید تا کارتون رو انجام بدیم. و یا گزینه چتی که گوشه صفحه سمت راست مشاهده میکنید کلیک کنید و درخواست خو دتون رو اونجا یاداشت کنید تا کارتون انجام بشه.با تشکر

   پاسخ
 • محمد 24 مارس 2020

  سلام گفتید بعد دوره بنیادی ۲ .. بنیادی پیشرفته اراعه میشه بنده نگاه کردم دوباره ولی بعد اون دوره مالی رفتاری بود اصلا دوره بنیادی پیشرفته اراعه نشده
  اگه لطف کنید اطلاع رسانی کنین یک بررسی بکنید .. دوره استادی ۱۰ آبان

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 مارس 2020

   با سلام خدمت شما لطفا از طریق سایت دوره خودتون رو ادامه بدید. براتون یوز نیم و پسورد ارسال شده؟

   پاسخ
 • gol 24 مارس 2020

  با سلام. من در دوره استادی تلگرام ثبت نام کردم. ایا دوره فیلترنویسی هم قرار داده میشه در کانال؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 24 مارس 2020

   با سلام بله همه دوره ها قرار داده میشن و اگر از طریق سایت ثبت نام کنید بعد از واریز مبلغ تمام دوره ها یکباره و برای همیشه براتون فعال میشه و می تونید دانلود کنید

   پاسخ
 • Zahra 23 مارس 2020

  سلام سال نو مبارک. ببخشید من دوره مقدماتی رو خریدم و رسید خرید به ایملیم اومد ولی نمیدونم چجوری باید دوره رو دریافت کنم میشه راهنمایی کنین. ممنون

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 23 مارس 2020

   سلام وقت شما بخیر
   لطفا از بخش دوره های من دوره مورد نظر رو انتخاب کنیدو درس به درس فایل ها رو مطالعه کنید و پیش برید

   پاسخ
 • محمد 21 مارس 2020

  با سلام و خسته نباشید … من در دوره استادی ۱۰ آبان در تلگرام هستم .. دوره بنیادی پیشرفته بعد چه دوره ای اراعه میشع .. چون بعد دوره بنیادی ۲ دوره الیوت اراعه شد

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 21 مارس 2020

   سلام بعد از بنیادی مقدماتی ۲ ارائه میشه احتمالا با هم فرستادن

   پاسخ
 • alirezas6446@gmail.com 20 مارس 2020

  سلام من شش ماه پیش دوره استادی بورس را خریداری کردم براثر اشتباه اکانت تلگرامم پاک شد وکلیه اطلاعاتم از بین رفت چطور میتونم دوباره دوره را فعال کنم ممنون

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 20 مارس 2020

   سلام وقت بخیر
   لطفا رسید خرید خودتون رو برامون به ایمیل karimoacademy@gmail.com ارسال کنید تا مجدد حساب کاربری تون فعال کنیم

   پاسخ
 • Ghafouri00 19 مارس 2020

  سلام
  بنده مبلغ دوره مقدماتی رو پرداخت کردم.لطفا درباره چگونگی دانلود بنده رو راهنمایی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 19 مارس 2020

   سلام وقت شما بخیر
   به محض ورود به سایت وارد کنترل پنل خودتون میشید در این قسمت بخش دوره های من و سپس اولین درس که میشه دامنه نوسان را دانلود کنید و گوش کنید.

   پاسخ
 • Omid.p 16 مارس 2020

  سلام پک یعنی دانلودی هست
  یا DVD ارسال میکنید که فکر کنم بهتر باشه؟؟؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 16 مارس 2020

   سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
   فایل ها دانلودی هستن و میتونید از طریق سایت دانلود کنید. دسترسی شما به این فایل ها همیشگی هستش و هر زمان که بخواید میتونید دانلود هاتون رو از طریق سایت انجام بدید.

   پاسخ
 • samin 14 مارس 2020

  با سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم گروه کاریمو,به خصوص جناب نادی که من اذیتشون کردم.
  من مدرس دانشگاهم, از اردیبهشت امسال با گروه همراه شدم, از اول تیر خرید و فروش داشتم که به اندازه حقوق یک ترمم سود داشتهبارها با خودم گفتم چرا بجا ۱۸ سال ریاضی خوندن نیومدم ۱۸ ماه بورس بخونم ?? باز هم خداروشکر, برای شروع هیچ وقت دیر نیست,
  دیر آمدنت رواست, دیر آیی درست.
  ممنون از همتون به خاطر صداقت و خلوص نیتتون

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 14 مارس 2020

   سلام باعث افتخارکاریمو هستش که در خدمت مدرسین عزیز باشه. ممنون از محبت و لطف شما

   پاسخ
 • مجتبی اف 12 مارس 2020

  سلام . وقت شما بخیر. در کنار مطالبی که قرار دادین پشتیبانی بصورت تلگرامی یا تلفنی برای خریدارن هم دارین یا نه ؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 12 مارس 2020

   سلام وقت بخیر
   بله پشتیبانی آموزشی داریم

   پاسخ
 • رضایی 10 مارس 2020

  سلام مطالب دوره استادی به صورت pdfیا ویدیو اموزشی هستد؟ و در کل نحوه ی اموزش به چه صورتی است

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 10 مارس 2020

   سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب رضایی
   فایل های دوره استادی بر اساس محتوایی که آموزش داده میشه فایل های صوتی و تصویری هستند. یعنی برای مباحثی که نیاز به ویدیو ندارد فایل ها صوتی هستند و برای مباحث مثل تحلیل تکنیکال و یا بنیادی و یا تابلو خوانی این فایل ها تصویری هستند.
   دوره استادی کاریمو از صفر تا صد بورس رو پوشش میده و بعد از گذروندن این دوره نیاز به خوندن مطلبی از سایر منابع ندارید .

   پاسخ
 • رحمانی 9 مارس 2020

  نمیشه بازم تخفیف بزارین خواهشا

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 9 مارس 2020

   سلام برای عید نوروز احتمال داره تخفیف قرار بدیم. پیج اینستگراممون رو دنبال کنین تا اطلاعیه ها رو مشاهده کنین.

   پاسخ
 • سیدمجتبی مطهرپور 8 مارس 2020

  سلام
  وقتی هزینه دوره کامل استادی راپرداخت نمودیم ، به چه صورت فایلها را تحویل میگیریم؟ لطفاً توضیحات کاملی بفرمایید.
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 9 مارس 2020

   سلام از طریق همین سایت فایل ها رو دانلود می کنین و بطور کامل در اختیارتون قرار می گیره.

   پاسخ
 • Solmaz 7 مارس 2020

  سلام ، این پکیج واسه کسانی که هیچی از بورس نمیدونند و میخوان تازه شروع کنند مفید هستش ؟ به دردشون میخوره ؟ یا باید حداقل یه نیمه اطلاعاتی داشته باشند ؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی 7 مارس 2020

   سلام
   بله قطعا به در دتون میخوره.این دوره از مباحث کاملا ابتدایی شروع میشه و تا مباحث کاملا حرفه ای پیش میره و نیاز نیست هیچ اطلاعات و پیش زمینه ای داشته باشید چون ما کاملا از صفر شروع میشه و تا صد ادامه پیدا میکنه

   پاسخ

question