افراد موفق در بورس

تومان

تومان
با خرید این دوره:
فیلم و صوت اموزشی
جامع بودن دوره
مطالب کاربردی
بیان ساده در تدریس
مناسب برای همه افراد
ویژگی های دوره

مدرس دوره
کاریمو آکادمی
مکان دوره
سایت کاریمو آکادمی
سرفصل ها
۱۴
سطح مهارت

بررسی اجمالی

افراد موفق در بورس همواره الگویی خوب برای یادگیری هستن. سبک زندگی شان٬ نحوه معامله کردنشان٬ تجربه ای که در این زمینه بدست آورده اند و ... . اینکه آقای وارن بافت به عنوان بزرگترین معامله گر دنیا سومین فرد ثروتمند دنیاست بی دلیل نیست. در این سلسله مطلب برایتان از بزرگان بازار بورس دنیا می گوییم. حتما این مطالب را بخوانید و با الگو برداری درست سعی در بهتر کردن معامله هایتان داشته باشید.

درس های این دوره

مطالعه زندگی نامه افراد موفق در بورس همواره می تواند الگویی مناسب برای موفقیت باشد. با گذراندن این دوره از مطالب می توانید با زندگی نامه افراد موفق بورس در نقاط مختلف جهان آشنا شوید.لطفا این مطالب را با ترتیبی که گروه کاریمو آکادمی مشخص نموده بخوانید.

بخش دوم از سلسله مطلب افراد موفق در بورس. موفق ترین معامله گر هند!

پورینجو ولیاث(Porinju Veliyath) در سال ۱۹۶۲در خانواده ای از طبقه متوسط در کوچی هند متولد شد.زندگی در سال های اولیه برای او پر از تنش و سختی بود.او از همان ابتدا مجبور بود برای حمایت از خانواده در کنار درس خواندن به مشاغل مختلف بپردازد.

جورج سوروس به عنوان یکی از پولدار ترین افراد دنیا سبک عجیبی در معاملات خود دراد.!او می گوید که به صورت غریزی معامله میکند.همین عامل هم باعث شده الگو برداری از سبک معاملاتی او عملا غیر ممکن شود.

لیورمور، نویسنده کتاب "چگونه تجارت در سهام" ، یکی از بزرگترین معامله گران تمام دوران بود.جسی لیورمور در سال ۱۹۲۹ زمانی که در اوج معامله گری بود توانست سرمایه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار از این راه برای خودش به دست بیاورد. استراتژی او خرید و نگهداری سهام در بازار های گاوی و فروش آن در زمان تغییر حرکت بازار به سمت منفی شدن بود.

پیتر لینچ یکی از موفق ترین و شناخته شده ترین سرمایه گذاران دنیا است. لینچ مدیر حرفه ایِ سابق صندوق Magellan (یکی از بزرگترین کارگذاری های سرمایه گذاری ) بود. او در سال ۱۹۷۷ در سن سی و سه سالگی مسولیت مدیریت صندوق سرمایه گذاری شرکت Fidelity را به عهده گرفت.

بر اساس نظر گراهام سرمایه گذاری بر اساس ارزش ذاتی در یک سهام ، مستقل از قیمت بازار است. با بررسی عواملی مانند دارایی های شرکت، درآمد٬‌ پرداخت سودو ... ارزش ذاتیِ سهام به دست می آید و سپس با ارزش بازار آن مقایسه می شود.

درحالی که کتاب Intelligent Investor تحلیل های ارزش ذاتی را معرفی می کند همچنین به خوانندگان نکاتی کلیدی می آموزد از قبیل اینکه به آن ها توصیه می کند که از رفتار گله ای (جمعیت مردم) پیروی نکنید، مراقب نوسان گیری باشید، با استفاده از نوسانات بازار سهام ها را صرفا به خاطر اینکه دوست دارید نخرید.

دیوید تپر یک سرمایه گذار بسیار زبردست و یکی از موفق ترین مدیران شرکت های سرمایه گذاری است.بر اساس فهرست میلیاردر های جهان در مجله ی Forbes 2018 دیوید تپر یازده میلیارد دلار دارائی دارد.

آنتونی کریل از جمله معامله گرانی بود که در زمان جوانی توانست به معامله گری حرفه ای و موفق تبدیل شود. رویای او معامله گری بود. در سن ۲۰ سالگی به شرکت“گلدمن ساکس” معرفی شد. و توانست به موفقیت های بزرگی در آنجا برسد.

نلسون پلتز یکی از موفق ترین سرمایه گذاران فعال در امور مالی به حساب می آید. او به همراه  L.P، Peter May و Edward Garden صندوق Train Fund Management را تاسیس کردند.  وی در سال ۱۹۴۲ در شهر Brooklyn، کشور نیویورک متولد شده. او به مدرسه ی کسب و کار در دانشگاه Wharton پنسیلوانیا رفت اما در سال ۱۹۶۳ ترک تحصیل کرد.

شاید بتوان گفت ویلیام دلبرت گن مرموز ترین معامله گر مشهور در تاریخ دنیا است. مردم او را با القابی مانند متخصص در هندسه، استاد طالع بینی٬ استاد ریاضیات باستانی و یا حتی پیش گو می شناسند.

بیل میلر کیست؟ بیل میلر در سال ۱۹۷۲ در دانشگاه Washington & Leeبا مدرک اقتصاد فارغ التحصیل شد. وی پس از فارغ التحصیلی در شرکت J.E. Baker  مشغول به کار شد. و به تدریج موفق به کسب منسب صندوق­داری شد. در سال ۱۹۸۱ میلر برای کار در شرکت مدیریت سرمایه­ Legg Mason از شرکت J.E. Bakerخارج شد.

نظرات کاربران
افزودن نظر

دوره های مشابه

آموزش بورس برای تازه کارها

تحلیل تکنیکال
دوره مقدماتی آموزش بورس
تحلیل تکنیکال مقدماتی
افراد موفق در بورس

آموزش بورس برای تازه کارها

تحلیل تکنیکال

دوره مقدماتی آموزش بورس

تحلیل تکنیکال مقدماتی