تحلیل تکنیکال پیشرفته

98000 تومان

130000 تومان
با خرید این دوره:
فیلم و صوت اموزشی
جامع بودن دوره
مطالب کاربردی
بیان ساده در تدریس
مناسب برای همه افراد
ویژگی های دوره

مدرس دوره
آقای حسین صمدی
مکان دوره
غیر حضوری
سرفصل ها
15
سطح مهارت
مقدماتی

بررسی اجمالی

این دوره در ادامه دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی می باشد و به تکمیل مباحث تکنیکال در سطح پیشرفته ای می پردازد. ابزار ها و تکنیک های معرفی شده در این دوره مانند فیبوناتچی ، واگرایی ها ، الگو ها و از همه مهم تر امواج الیوت از مهم ترین و پرکاربردترین مباحث تحلیل تکنیکال می باشند که برای حرفه ای شدن یک تحلیل گر نیاز به یادگیری آنها می باشد. البته برای مبحث مهم الیوت یک دوره ی جدا گانه تهیه شده است.

درس های این دوره

سری فیبوناتچی از شگفت آور ترین دنباله های کشف شده ریاضی در جهان است که توسط فیبواتچی دانشمند یونانی در ۸۰۰ سال پیش معرفی شده اما این دنباله در هزاران سال قبل در اهرام مصر هم بکار برده شده است. سری فیبوناتچی در معاملات بازار اهمیت فراوانی دارند و در تحلیل تکنیکال کمک بسیاری بما می کنند در این سری فایل ها به معرفی چگونگی پیدایش و منطق سری فیبوناتچی و نسبت های آن و نقش فیبوناتچی در ساختار آفرینش انسان و جهان می پردازیم.

فیبوناتچی رتریسمنت برای تعیین حمایت ها و مقاومت های احتمالی در بازگشت روند ها می باشد. برای مثال اگر قیمت روند صعودی داشته و رشد کرده در صورت اتمام آن و بازگشت قیمت در چه سطوحی این بازگشت با حمایت مواجه می شود. در این فایل کاربرد فیبوناتچی رتریسمنت در نرم افزار های تحلیل تکنیکال و نمودار تدریس می شود. در قسمت دوم نیز درصد های بیش از ۱۰۰% مورد بررسی قرار می گیرند.

این ابزار نیز از نسبت های سری فیبوناتچی برای تحلیل ها و حمایت و مقاومت های احتمالی استفاده می کند. این ابزار با ریترسمنت تفاوت دارد. در این فایل بصورت کامل همراه با مثال های فراوان و کاربردی این ابزار مهم تدریس می شود.

همگرایی فیبوناتچی به معنی استفاده چندین باره از ابزار فیبوناتچی برای یک قسمت از نمودار می باشد و تحلیل این ابزار ها نتیجه های مشترکی دارد. این نتیجه ها به معنی اعتبار بیشتر نتیجه می باشد. در این فایل با مثال های فراوان و استفاده از ابزار های مختلف فیبوناتچی کاربرد همگرایی فیبوناتچی تدریس می شود.

آموزش تکنیک های ترکیبی از الگوهای کلاسیک و ابزار های فیبوناچی

واگرایی از مباحث بسیار مهم در تحلیل تکنیکال می باشد و برای تشخیص ضعف روند بازار بکار می رود و می توان با کمک آن نواحی برگشتی در انتهای روند ها و اصلاح ها را پیش بینی کرد.برای تسلط و استفاده از واگرایی ها نیاز به اندیکاتور ها می باشد.

در این فایل ترکیب واگرایی معمولی با مقاومت و حمایت های استاتیک تدریس می شود.

در این فایل از ترکیب واگرایی و الگو های بازگشتی تدریس شده صحبت می شود.

در این فایل بطور تخصصی در مورد واگرایی در انتهای روند صحبت می شود که برای نوسان گیری و تعیین نقاط ورود و خروج به سهم بسیار مهم می باشد.

واگرایی مخفی در انتهای اصلاح ها پدیدار می شوند و برای تحلیل گران تکنیکی شناخت این نقاط و روند اصلی بسیار مهم می باشد

دانشمندی به نام الیوت فهمید که بازار بورس دارای حرکات تکراری است. این حرکات تکراری می توانند در معاملات و تحلیل های تکنیکال بسیار بسیار مهم می باشند در واقع امواج الیوت از بالاترین مباحث تحلیل تکنیکال می باشند.در این فایل مباحث آشنایی با امواج الیوت مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

امواج الیوت بطور کلی به دو بخش امواج پیش رو و امواج اصلاحی در روند های صعودی و نزولی تقسیم می شوند در این فایل بطور اختصاصی به امواج پیش رو می پردازیم.

امواج اصلاحی در الگوهای الیوت پس از امواج پیش رو ظاهر می شوند.این امواج نیز برای تخحلیل گران تکنیکالی بسیار حائز اهمیت می باشند.

نظرات کاربران
افزودن نظر
 • mishdi ۲۵ تیر ۱۳۹۹

  تعداد سرفصل ها ۱۵ عدد درج شده اما در قسمت پایین ۱۳ سرفصل وجود دارد ، لطفا بررسی فرمایید

  پاسخ
 • امیری ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

  با دروود لطفا امکاناتی فراهم نمایید که در دوره ها اگر فقط بعضی قسمتهایش را خواستیم با پرداخت هزینه مربوط به همان قسمت را دانلود کنیم با تشکر

  پاسخ
 • امیری ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

  با سلام من دوره های شما راخریداری کرده ام و دانلود کرده ام ولی الان که مرور میکنم چند قسمت از فیبوها در دوره تکنیکال تکمیلی درست لود نشده و به دوره هم که مراجعه میکنم دوباره پیغام خرید مجدد میدهد لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
 • 2297442114 ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام و تشکر از برنامه های خوبتان یک سوالی داشتم؟آیا در دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته فیلم هم دارد یا خیر ؟

  پاسخ
  • کاریمو آکادمی ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

   سلام با تشکر از شما
   تمام فایل های تحلیل تکنیکال ویدیویی هستن

   پاسخ

دوره های مشابه

تحلیل بنیادی مقدماتی

تحلیل بنیادی مقدماتی ۲
تحلیل بنیادی پیشرفته
دوره مالی رفتاری بورس
تحلیل تکنیکال پیشرفته

تحلیل بنیادی مقدماتی

تحلیل بنیادی مقدماتی ۲

تحلیل بنیادی پیشرفته

دوره مالی رفتاری بورس

question