سوالات متداول بورسی

تومان

تومان
با خرید این دوره:
فیلم و صوت اموزشی
جامع بودن دوره
مطالب کاربردی
بیان ساده در تدریس
مناسب برای همه افراد
ویژگی های دوره

مدرس دوره
کاریمو آکادمی
مکان دوره
وب سایت کاریمو آکادمی
سرفصل ها
۵
سطح مهارت
ابتدایی

بررسی اجمالی

برای خرید سهام باید چیکار کنیم؟ اصلا بورس چیه؟ از کجا باید کد بورسی بگیریم؟ کارگزاری چیه؟‌ سجام چیه؟ اگر شما هم تازه کار باشید احتمالا سوالاتی از این دست خواهید داشت. در این سلسله درس سعی کردیم به تمام سوالاتی که در این زمینه وجود دارد پاسخ دهیم. پاسخ این سوالات را بخوانید و اگر باز هم سوالی داشتید کامنت بگذارید تا کارشناسان ما پاسخ بدهند.

درس های این دوره

برخلاف اطلاعات اکثریت مردم که فکر می کنند پول هنگفتی برای شروع سرمایه گذاری در بورس نیاز است حداقل سرمایه گذاری در بورس مبلغ بسیار کمی است. شما می توانید با ۱۰۰۰ تومان هم در بورس سرمایه گذاری کنید البته حداقل مبلغ برای خرید اینترنتی سهام ۱۰۰ هزار تومان است که این مبلغ هم نسبت به حداقل سرمایه گذاری ها در مسکن ٬ارز و طلا کم است.

در گذشته معاملات بصورت حضوری در کارگزاری ها و تالار های بورس صورت می گرفت اما امروزه با پیشرفت های چشم گیر تکنولوژی تقریبا تمامی معاملات بورسی و سهامی عام را می توان بصورت آنلاین انجام داد.

برخی افراد سوال می پرسند که آیا برای فعالیت در بورس حتما باید تحصیلات مرتبط  بورس داشت و مدرک دانشکاهی رشته های مرتبط با بازار های مالی و سرمایه را دارا بود؟! آیا باید رشته تحصیلی مان اقتصاد باشد؟

سود بورس همانند بانک و یا حقوق اداره نیست که هر ماه  به حساب شما واریز شود. بورس همانند دریاست و معامله گر همانند ماهیگیر. حالا این هنر معامله گر است که بتواند روزی یک ماهی بگیرد یا ده تا؟

بازار بورس نیز همانند دیگر کسب و کار ها دارای ریسک می باشد. یکی از این ریسک ها نداشتن علم و مهارت کافی برای فعالیت در این بازار می باشد که محیط بازار را برای افرادی که آگاهی ندارند خطرناک می کند.

با توجه نظارت های شدید سازمان بورس توسط حسابرسان متبحر بر صورت های مالی شرکت ها و همچنین رصد تمام معاملات و اخبار و

نظرات کاربران
افزودن نظر

دوره های مشابه

آموزش بورس برای تازه کارها

تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال مقدماتی
تحلیل تکنیکال پیشرفته
آموزش اقتصاد برای تازه کارها

آموزش بورس برای تازه کارها

تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال مقدماتی

تحلیل تکنیکال پیشرفته

آموزش اقتصاد برای تازه کارها

question